У продаж надійшла оптична муфта TTS FOSC-РM-Т

У продажу надійшла оптична муфта TTS FOSC-РM-Т, а також інші муфти, бокси, тощо

Муфта оптична тупикового типу FOSC-РM-Т призначена для розварювання до 48 оптичних волокон. Муфта може застосовуватися для зрощення і розгалуження волоконно-оптичного кабелю при повітряному, настінному і підземному (каналізація, грунт) варіантах монтажу ВОЛЗ. Відмітна особливість– невеликі габаритні розміри, що дозволяють використовуватимуфту в місцях де лімітований вільний простір.

Сплайс касети та елементи фіксації оптичного кабелю розміщуються в корпусі з високоміцного пластика.

Герметизація введення кабелю здійснюється за допомогою термоусаджуваних трубок. Усі металеві компоненти муфти виготовлені з корозійно-стійких матеріалів.

Технічні характеристики, детальні фото та комплектацію можна переглянути на сторінці з описом муфти.

 

Оптичні муфти TTS

НОВИНКА!!! Оптична муфта TTS FOSC-F01. Муфта зварювальна для оптичного кабелю, прохідного типу FOSC-F01 призначена для зрощення і розгалуження оптичного кабелю при повітряній, настінній і підземній (каналізація, грунт) варіаціях монтажу ВОЛЗ (FTTH).

 

НОВИНКА!!! Оптична муфта TTS FOSC-Р-Т. Муфта оптична тупикового типу FOSC-Р-Т призначена для розварювання до 96 оптичних волокон. Муфта може застосовуватися для зрощення і розгалуження волоконно-оптичного кабелю при повітряному, настінному і підземному (каналізація, грунт) варіантах монтажу ВОЛЗ.

 

НОВИНКА!!! Оптична муфта TTS FOSC-102. Муфта оптична тупикового типу FOSC-102B призначена для розварювання до 96 оптичних волокон. Муфта може застосовуватися для зрощення і розгалуження волоконно-оптичного кабелю при повітряному, настінному і підземному (каналізація, грунт) варіантах монтажу ВОЛЗ.

 

Оптична муфта TTS FOSC-L5. Муфта оптична тупикового типу FOSC-L5 призначена для розварювання до 144 оптичних волокон. Муфта може застосовуватися для зрощення і розгалуження волоконно-оптичного кабелю при повітряному, настінному і підземному варіантах монтажу ВОЛЗ.

 

Оптична муфта TTS FOSC-M2. Муфта зварювальна для оптичного кабелю, тупикового типу FOSC-M2 призначена для зрощення і розгалуження оптичного кабелю при повітряній, настінній і підземній варіаціях монтажу ВОЛЗ.

У нас можна замовити оптичні шнури, адаптори, касети, аксесуари TTS

А також такі оптичні компоненти ТTS: патчкорди, пігтейли, адаптори, гільзи, касети

Ознайомитися з новими прайс-листами та замовити продукцію можна за такими контактами:

ТОВ «Технологічні Телекомунікаційні Системи»

Офіс Чернівці

58023, Україна, Чернівці, вул. Руська, 252
Контактний тел/факс: +38-0372-55-61-75, 55-48-00, 55-48-09
Мобільний телефон: +38-050-500-67-97
E-mail: info@ttsystem.com.ua.


Також можливий оптовий збут у великих партіях.