УВАГА!!! Нове поступлення товарів на склад

Компанія "ТТС" представляє нову поставку нового обладнання TTS (оптичні панелі, бокси, муфти, шнури, адптери, касети, аксесуари) для оптичних ліній зв’язку.

Оптичні бокси TTS

НОВИНКА!!! Настінний міні-бокс TTS FOB-FTTH-001 призначений для використання в житлових та офісних приміщеннях, дозволяє обробити до 2 волокон. Бокс може містити максимум 2 SC адаптера. Оптичний бокс може бути швидко встановлений в межах офісу, будинку або вузлах зв’язку.

А також такі оптичні міні-бокси (TTS FOB-DM-T, FOB-D-T, FOB-C-T) є ідеальним рішенням для реалізації вхідно-розподільних пристроїв, телекомунікаційних кросів, серверних кімнат, і інших комунікаційних центрів, де лімітований вільний простір і не потрібне виведення великої кількості волокон на даному вузлі.

Оптична панель TTS

НОВИНКА!!! Оптична панель TTS FOP  – це багатофункціональна механічна збірна панель для організації волокон в стійці. Панель відрізняється компактним дизайном і високою щільністю портів, що дозволяє їй забезпечувати надійну організацію оптичного волокна на телефонних станціях, оптичних вузлах, в мережах абонентської розводки, системах мобільного зв'язку і комп'ютерних мережах.

Оптичні муфти TTS

НОВИНКА!!! Оптична муфта TTS FOSC-F01 . Муфта зварювальна для оптичного кабелю, прохідного типу FOSC-F01 призначена для зрощення і розгалуження оптичного кабелю при повітряній, настінній і підземній (каналізація, грунт) варіаціях монтажу ВОЛЗ (FTTH).

НОВИНКА!!! Оптична муфта TTS FOSC-Р-Т. Муфта оптична тупикового типу FOSC-Р-Т призначена для розварювання до 96 оптичних волокон. Муфта може застосовуватися для зрощення і розгалуження волоконно-оптичного кабелю при повітряному, настінному і підземному (каналізація, грунт) варіантах монтажу ВОЛЗ.

НОВИНКА!!! Оптична муфта TTS FOSC-102В. Муфта оптична тупикового типу FOSC-102B призначена для розварювання до 96 оптичних волокон. Муфта може застосовуватися для зрощення і розгалуження волоконно-оптичного кабелю при повітряному, настінному і підземному (каналізація, грунт) варіантах монтажу ВОЛЗ.

Оптична муфта TTS FOSC-L5. Муфта оптична тупикового типу FOSC-L5 призначена для розварювання до 144 оптичних волокон. Муфта може застосовуватися для зрощення і розгалуження волоконно-оптичного кабелю при повітряному, настінному і підземному варіантах монтажу ВОЛЗ.

Оптична муфта TTS FOSC-M2. Муфта зварювальна для оптичного кабелю, тупикового типу FOSC-M2 призначена для зрощення і розгалуження оптичного кабелю при повітряній, настінній і підземній варіаціях монтажу ВОЛЗ.

У нас є оптичні шнури, адаптори, касети, аксесуари TTS

А також такі оптичні компоненти ТTS: патчкорди, пігтейли, адаптори, гільзи, касети)

Каталог TTS 2010

Завантажити Проспект TTS 2010-1

Контакти офісів компанії:
ТОВ «Технологічні Телекомунікаційні Системи»

 

58023, Україна, Чернівці, вул. Руська, 252
Контактний тел/факс: +38-0372-55-61-75
Мобільний телефон: +38-050-500-67-97
E-mail: info@ttsystem.com.ua.