Що таке оптична муфта?

Оптична муфта – це практичний корпус невеликого розміру, з місцями вводу і виводу кабелю з метою його захисту. Захищаються власне зростки, тобто місця з’єднання двох кабелів. Оптична муфта має відповідати таким вимогам:

1. Стійкість до впливу навколишнього середовища (оскільки кабелі прокладаються не тільки наземно, а й в грунті та іноді каналізаціях)
2. Забезпечувати повну герметичність (будь-яке порушення цього нівелює сенс використування муфти)
3. Простота монтажу і ремонту
4. Можливість вмістити додаткові кабелі
5. Зберігати свої властивості протягом усього терміну придатності

Фактично, аби підключити інтернет використовують оптичні муфти. Наша компанія тривалий час в цій ніші, з фізичним розташування в Чернівцях і досвіду багато. Найчастіше всього заводи випускають стандартизованої довжини кабель і без зрощування не обійтися ніяк. А отже, логічний висновок: щоб створити з’єднання і підключити інтернет необхідна оптична муфта (не тільки вона звісно, а ще ціла низка елементів)

Ми пропонуємо замовити онлайн або купити оптичні муфти в Чернівцях у нашому офісі. В нас є широкий вибір муфт різних типів (прохідні, тупикові) та фірм. Окрім того, можна купити оптичну муфту в повній комплектації, разом з касетами та гільзами. В каталозі сайту, або магазині в Чернівцях можна переглянути варіації збірки і купити оптичні муфти, які вас зацікавили.