img_372848В продажу поступила оптична муфта TTS FOSC-РM-Т, а також інші муфти, бокси, тощо

Муфта оптична тупикового типу FOSC-РM-Т призначена для розварювання до 48 оптичних волокон. Муфта може застосовуватися для зрощення і розгалуження волоконно-оптичного кабелю при повітряному, настінному і підземному (каналізація, грунт) варіантах монтажу ВОЛЗ. Відмітна особливість— невеликі габаритні розміри, що дозволяють використовуватимуфту в місцях де лімітований вільний простір.

Сплайс касети та елементи фіксації оптичного кабелю розміщуються в корпусі з високоміцного пластика.

Герметизація введення кабелю здійснюється за допомогою термоусаджуваних трубок. Усі металеві компоненти муфти виготовлені з корозійно-стійких матеріалів.

Технічні характеристики, детальні фото та комплектацію можна переглянути на сторінці з описом муфти.

 

 

 

 

Оптичні муфти TTS

2НОВИНКА!!! Оптична муфта TTS FOSC-F01. Муфта зварювальна для оптичного кабелю, прохідного типу FOSC-F01 призначена для зрощення і розгалуження оптичного кабелю при повітряній, настінній і підземній (каналізація, грунт) варіантах монтажу ВОЛЗ (FTTH).

 

 

 

 

 

 

2НОВИНКА!!! Оптична муфта TTS FOSC-Р-Т. Муфта оптична тупикового типу FOSC-Р-Т призначена для розварювання до 96 оптичних волокон. Муфта може застосовуватися для зрощення і розгалуження волоконно-оптичного кабелю при повітряному, настінному і підземному (каналізація, грунт) варіантах монтажу ВОЛЗ.

 

 

 

 

 

 

 

2НОВИНКА!!! Оптична муфта TTS FOSC-102В. Муфта оптична тупикового типу FOSC-102B призначена для розварювання до 96 оптичних волокон. Муфта може застосовуватися для зрощення і розгалуження волоконно-оптичного кабелю при повітряному, настінному і підземному (каналізація, грунт) варіантах монтажу ВОЛЗ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foscl5Оптична муфта TTS FOSC-L5. Муфта оптична тупикового типу FOSC-L5 призначена для розварювання до 144 оптичних волокон. Муфта може застосовуватися для зрощення і розгалуження волоконно-оптичного кабелю при повітряному, настінному і підземному варіантах монтажу ВОЛЗ.

 

 

 

 

 

 

 

 

foscm2bigОптична муфта TTS FOSC-M2. Муфта зварювальна для оптичного кабелю, тупикового типу FOSC-M2 призначена для зрощення і розгалуження оптичного кабелю при повітряній, настінній і підземній варіантах монтажу ВОЛЗ.

 

 

 

 

 

Оптичні шнури, адаптори, касети, аксесуари TTS

А також такі оптичні компоненти ТTS ПатчкордиПігтейлиАдапториГільзиКасети)

Ознайомитися з новими прайс-листами та замовити продукцію можна за такими контактами:

ТОВ «Технологічні Телекомунікаційні Системи»

Офіс Чернівці

58023, Україна, Чернівці, вул. Руська, 252
Контактний тел/факс: +38-0372-55-61-75, 55-48-00, 55-48-09
Мобільний телефон: +38-050-500-67-97
E-mail: info@ttsystem.com.ua.

Офіс Київ

03040, Україна, Київ, вул. Васильківська, 1, корпус 4
тел/факс: +38-044-258-11-11, 258-49-99
E-mail: office@ttsystem.com.ua.


Також можливий оптовий збут у великих партіях.